Poznaj SCOOTIVE SUMMER CAMP

Jedyny taki obóz hulajnogowy

O obozie

ScootiveCamp

ScootiveCamp – świetna zabawa, pasja i rozwijanie umiejętności w wyczynowej jeździe na hulajnodze - tak najkrócej możemy opisać nasz obóz hulajnogowy :)

Opracowane przez obozową kadrę zajęcia sprawiają, że zarówno początkujący, jak i bardziej doświadczeni zajawkowicze spędzą niezapomniane chwile z hulajnogą w roli głównej.
obóz hulajnogi
obóz hulajnogowy
obóz hulajnogi

O obozie

Skatepark

Skatepark, na którym odbywa się ScootiveCamp, znajduje się w Warszawie przy ul. Krakowiaków 80/98 i tutaj też znajduje się obozowa baza noclegowa. Co najważniejsze, obiekt spełnia wszelkie normy oraz posiada odpowiednie atesty bezpieczeństwa.

Wchodzące w skład Skateparku przeszkody nie sprawią większych kłopotów początkującym, jednocześnie zaspokajając potrzeby zaawansowanych riderów. Wydzielone sekcje: Park, Street oraz Junior, zapewniają idealne pole do rozwijania ulubionego stylu jazdy.
Wizualizacja skateparku AvePark

O obozie

Zakwaterowanie

Bazą noclegową jest Hostel, który jest integralną częścią Skateparku AvePark. Nasz Hostel zapewnia wysoki komfort pobytu uczestnikom obozu ScootiveCamp, a ponad to, w całym budynku dostępny jest Internet bezprzewodowy.
Obozowicze są zakwaterowani według podziału na grupy wiekowe, a różnica wieku w jednym pokoju wynosi maksymalnie 1 rok. Obozowicze śpią w przestronnych, 4-6 osobowych pokojach. Każdy uczestnik posiada indywidualne łóżko oraz szafę na ubrania.

Dodatkowymi atrakcjami są znajdujące się w obiekcie: stół do ping-ponga, piłkarzyki oraz jeden z największych finger-skateparków, a także konsole do gier. Zadbaliśmy też o przechowalnię hulajnóg i serwis, aby wakacje z hulajnogą przebiegały bezproblemowo. W Skateparku AvePark znajduje się także barek, w którym uczestnicy obozu mogą kupić napoje, słodycze oraz ciepłe i zimne przekąski. Dla bardziej wymagających we wrześniu 2020 uruchomiliśmy restaurację.
obóz zakwaterowanie

O obozie

Lokalizacja

Skatepark Ave/Park
ul. Krakowiaków 80/98
02-255 Warszawa

5 km od Centrum Warszawy
(woj. Mazowieckie)