Poznaj SCOOTIVE SUMMER CAMP

Jedyny taki obóz hulajnogowy

Dla rodziców

Bezpieczeństwo

Obóz dla dzieci i młodzieży ScootiveCamp to dobra zabawa, ale przede wszystkim bezpieczeństwo uczestników!
Doświadczona kadra trenerska, dobrze przygotowane miejsce do zajęć szkółki hulajnogi, podział na grupy według poziomu zaawansowania, sprawna hulajnoga i obowiązek jazdy w kasku to warunki, których spełnienie znacznie zmniejsza ryzyko kontuzji u naszych podopiecznych.
Duży nacisk kładziemy na naukę bezpiecznego poruszania się po Skateparku oraz na odpowiedzialne, prawidłowe i koleżeńskie zachowanie wobec innych uczestników zajęć i zabaw.

Podczas wszystkich aktywności na Skateparku obecny jest ratownik, a w okolicy, całodobowo stacjonuje karetka wraz z ratownikami medycznymi.
Wszyscy uczestnicy obozu hulajnogowego posiadają ubezpieczenie od następstw nieszczęśliwych wypadków (NNW) do kwoty 50 000 zł.
bezpieczeństwo
Dla rodziców

FAQ

Przedstawiamy najczęściej zadawane pytania i odpowiadamy na nie, abyście nie mieli Państwo żadnych wątpliwości co do jakości naszych usług.
W jakim wieku dzieci mogą brać udział w obozie?
• Obóz hulajnogowy ScootiveCamp to idealny pomysł na spędzienie niezapomnianych chwil dla dzieci i młodzieży w wieku 7 – 18 lat.

• Najliczniejszą grupą są zazwyczaj uczestnicy w wieku 7-11 lat oraz 11-14 lat. Starsi stanowią najmniej liczną grupę, pozostając w przyjacielskich relacjach z kadrą oraz wspierając młodszych kolegów.

• Staramy się wprowadzać przyjacielską atmosferę pomiędzy wszystkimi uczestnikami.

• W jednym pokoju zakwaterowanych jest 4-6 osób w podobnym wieku.
Czy moje dziecko będzie miało zapewnioną opiekę przez cały czas trwania obozu?
• Zapewniamy opiekę 24 godziny na dobę od chwili przyjęcia dziecka na obóz ScootiveCamp, aż do chwili dostarczenia go z powrotem w ręce rodzica lub opiekuna.

• Nasza kadra to 1 instruktor na każdych 15 uczestników, 1 wychowawca na 15-20 uczestników, obsługa skateparku, fotograf, kierownik obozu oraz ratownik medyczny.
Czy młodzież może sama wychodzić poza teren ośrodka?
• Młodzież poza terenem ośrodka może poruszać się wyłącznie z wychowawcą. Staramy się jednak urozmaicić życie na terenie kompleksu tak, aby młodzież nie czuła nawet potrzeby opuszczania go.
Z jaką intensywnością odbywają się zajęcia szkółki hulajnogi i jak przebiegają?
• Młodzież jest podzielona na grupy, w zależności od poziomu jazdy, na: początkujących, średnio-zaawansowanych i zaawansowanych. Zajęcia odbywają się w trzech sesjach: porannej, poobiedniej i wieczornej. Są one dostosowane do możliwości fizycznych młodzieży. Przez cały czas trwania sesji do dyspozycji uczestników są instruktorzy, którzy prowadzą ciekawe zajęcia w przyjacielskiej atmosferze. Każdą sesję rozpoczynamy rozgrzewką.

• Nie funkcjonuje u nas pojęcie „czas wolny”, zawsze proponujemy podopiecznym kilka opcji aktywności lub wypoczynku. Żaden uczestnik nie czuje się samotnie.
Czy powinnam/nienem zapewnić mojemu dziecku dodatkowe pieniądze na czas obozu?
• Zalecamy zabranie drobnych pieniędzy - chociaż nie jest to konieczne. Staramy się zaspokoić wszystkie podstawowe potrzeby naszych podopiecznych. Aby uniknąć trzymania przez dziecko większej ilości gotówki, istnieje możliwość przechowywania, wpłacania i wypłacania pieniędzy u opiekuna grupy.

• Na terenie obiektu znajduje się barek z przekąskami oraz nowo otwarta restauracja. Dodatkowo do skateparku przylega sklep Scootive w którym uczestnicy otrzymają darmowy serwis swoich hulajnóg oraz będą mieli możliwość zaopatrzyć się w potrzebne części.
Czy mam możliwość kontaktu z dzieckiem w czasie trwania obozu?
• Każdorazowo macie Państwo możliwość bezpośredniego kontaktu z dzieckiem lub osobą odpowiedzialną w miejscu pobytu dziecka, której dane, tj. imię, nazwisko, adres e-mail i numer telefonu kontaktowego, podane są w Umowie o świadczenie imprezy turystycznej. Nie zalecamy jednak takich praktyk, aby nie robić przykrości innym uczestnikom obozu.
Czy moje dziecko będzie miało zapewnione wyżywienie?
• Zapewniamy pełne wyżywienie w postaci śniadania, dwudaniowego obiadu i kolacji na ciepło. Świeże posiłki są przygotowywane w nowo powstałej restauracji będącej częścią obiektu.